Tutvustus

HÕFF EI KARDA KEDAGI!

17. - 19. aprill on Haapsalu kevadise nädalalõpu päevad ja ööd taas täidetud filmidega kinokunsti varjupoolelt- kätte on jõudmas 4. Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival. HÕFFi eesmärgiks on tutvustada Eesti ja lähiriikide kinofännidele õudus-, fantaasia- ja kultusfilme. Seda läbi värske filmivaliku, fookuste, retrospektiivide ja kurikuulsate ekstreemlinastuste. Lisaks festivali eriüritused ja palju muud.


Tänavu pakume maiuspalu nii õõva-, kui fantaasiafilmide austajatele hoolimata kõiki kimbutavast majanduskollist Fookuses on tähena tõusnud Skandinaavia uus horror ning klassikalised splatterfilmid, lisaks näpuotsaga juurde eelmise aasta paremikku Brasiiliast Jaapanini. Ehkki festival toimub ajutiselt Haapsalu Kultuurikeskuse väikeses saalis ja Linnagaleriis on atmosfäär sama pingeline ja elamusi pakkuv kui alati.

On öeldud, et filmifestival jääb kestma, kui ta on üle elanud kolm aastat. HÕFFi jaoks on algamas neljas... Täname kõiki festivali fänne, sõpru, toetajaid ning eelkõige Haapsalu linna, et olete uskunud festivali!

Fantastiliselt hirmsat HÕFFi!

Festivali meeskond
 

Toimunud festivalid: 2008 2007 2006
MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival, Telliskivi 60A, 10412 Tallinn Tel. (+372) 6 314 640 | info@poff.ee